Drukke en gezellige start van buurtbezoeken in Blaricum

Op woensdag 7 oktober brachten wethouders Hammouti en Baai hun eerste buurtbezoek in Blaricum. Samen met een barista stonden zij in het zonnetje voor De Blaercom, waar zij onder het genot van een kop koffie in gesprek gingen met inwoners.

De belangstelling was groot. Veel inwoners maakten van de gelegenheid gebruik om kennis te maken met de wethouders en hun vragen, ideeën en zorgen te delen. Met een luisterend oor gingen de wethouders in gesprek over onderwerpen die leven in het dorp.

Waardevolle inzichten voor de wethouders

Tijdens de ontmoetingen kwamen onder meer het parkeren in het centrum, de aanleg van internetkabels, het onderhoud van het groen en zorgen over de veiligheid tijdens de kermis aan bod. De gesprekken gaven de wethouders waardevolle inzichten in wat er speelt onder inwoners.

De sfeer was ontspannen en gezellig. Dankzij het heerlijke weer, de goede gesprekken en de verse koffie kijken de wethouders terug op een geslaagde eerste editie van het buurtbezoek. De gemeente hoopt met deze bezoeken op een laagdrempelige manier in contact te blijven met inwoners en te horen wat er in de buurt speelt.

Nieuwe buurtbezoeken in oktober

In oktober volgen nog twee buurtbezoeken, telkens van 15.00 tot 17.00 uur. 

  • Op woensdag 21 oktober zijn de wethouders voor bewoners van de Bijvanck te vinden op de stoep bij het winkelcentrum Veurhuis/Uilebord. 
     
  • Op woensdag 28 oktober staan ze voor bewoners van de Blaricummermeent op het grasveld op de hoek Deltazijde/Cleyne Raboesdreef.